• Piknik szkolny

•  17 maja 2014 - "Święto Radości w szkole, Święto szkoły w Radości"

Szanowni Państwo,

Tym hasłem pragniemy zaprosić Państwa na... Piknik w Radości, który odbędzie się 17 maja na terenie Zespołu Szkół nr 120 przy ul. Wilgi 19.
                 Będziemy szczęśliwi mogąc gościć chętne firmy, jako wystawców na naszym pikniku oraz osoby, które chcę podzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Wykupienie stoiska pozwoli Państwu dotrzeć do ok. 1000 osób, które mogą stać się Państwa Klientami. Swoje produkty/usługi będą mogli Państwo zaprezentować bezpośrednio, wykupując stanowisko o wymiarach 3x3m w cenie 100pln (stanowisko reklamowe) lub 150pln (stanowisko handlowe).

Głównym organizatorem festynu jest Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców.
          Współorganizatorami są Klub Kultury Radość i Rada Osiedla Radość.
          Spodziewamy się wielu gości, również przedstawicieli Rady Dzielnicy.
          Dochód z Pikniku zasili fundusz Rady Rodziców.
          Zapraszamy do współpracy.

KORZYŚCI DLA PAŃSTWA I PAŃSTWA FIRMY:
          1. Oprawiony dyplom przygotowany przez Dyrekcję i Radę Rodziców Zespołu Szkół Nr 120 w Warszawie przeznaczony do umieszczenia w siedzibie Firmy.
          2. Nazwa i logo Państwa firmy umieszczone na wszystkich materiałach promocyjnych drukowanych na potrzeby Pikniku, umieszczone w sekcji „Przyjaciół szkoły”.
          3. Nazwa i logo Państwa firmy wraz z linkami do stron internetowych umieszczone na stronie internetowej Rady Rodziców.
          4. Baner reklamowy, roll-up lub inna zewnętrzna reklama wizualna zamieszczona w wybranej lokalizacji na terenie Zespołu Szkół Nr 120 w dniu Pikniku.
          5. Zareklamowanie Państwa firmy przez konferansjera w przerwach programu artystycznego z głównej sceny.

JAK ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ
          Może nim zostać każda firma usługowa lub handlowa, która przekaże darowiznę na rzecz Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 120 w Warszawie w postaci nagród rzeczowych, bonów wartościowych lub gotówki o łącznej minimalnej wartości wynoszącej 300pln. Darowizna zostanie przekazana w całości na nagrody w konkursach i loteriach podczas Pikniku.
          Z chęcią przyjmujemy również gadżety, które każda firma posiada w swoich zasobach.

Kontakt telefoniczny: 600 447 427
          radarodzicow120@wp.plzs120@edu.um.warszawa.pl

Korzystając z okazji chcielibyśmy zachęcić Państwa również do ofiarowywania darowizn rzeczowych, które uświetnią nasze liczne loterie i konkursy z nagrodami. (Fanty na loterie prosimy składać w świetlicy szkolnej codziennie od godz. 7.30 do godz. 17 do dnia 12 maja) Dochód z nich zasili fundusz Rady Rodziców i pomoże nam w realizacji wielu projektów umożliwiających wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci oraz przyczyni się do poprawy komfortu nauki dzieci w Naszej Szkole.

Aby przyczynić się do zmiany na lepsze naszego otoczenia, organizujemy akcję Elektro – Eko. Będziemy zbierali elektrośmieci na terenie szkoły w dniu 16 maja od godz. 17.00 do 20.00 oraz w czasie trwania pikniku 17 maja od 11.00 do 19.00 od strony ul. Osterwy. W zamian za każdą przyniesioną rzecz otrzymacie Państwo sadzonkę sosny pospolitej lub innej rośliny.

Kwalifikacje do KONKURSU TALENTÓW odbędą się 10 maja od godz. 12.00 w sali nr 5. Może się zaprezentować każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych ani zakresu prezentowanych umiejętności. Czas występu 3 minuty.

W czasie trwania naszej imprezy przewidziane są następujące atrakcje:

• Przedstawienie „Zebra w kratkę”
          • Występ Grupy Teatralnej Assunta
          • Występ zespołu KK Radość „Wesołe nutki”
          • Finał konkursu talentów
          • Licytacja obrazów
          • Loteria fantowa – każdy los wygrywa.
          • Grill
          • Kawiarenka
          • Malowanie buziaków
          • Pokaz puszczania baniek
          • Warsztaty malarskie
          • Warsztaty taneczne- zumba
          • Konkursy sportowe
          • Rozgrywki szachowe
          • Kopalnia złota
          • Przejażdżka gazikiem
          • Malowanie graffiti

Do zobaczenia na Pikniku!

Komitet Organizacyjny Pikniku w Radości

www.rodzice120.pl