• Ślubowanie klas pierwszych

• W dniu 13 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, reprezentanci klas drugi i trzecich, dyrektor szkoły , wicedyrektor , zaproszeni goście.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

• W oku kamery szkolnej

• Dzięki zajęciom „Z kamerą przez szkolne korytarze” z nauczycielami opiekującymi się szkolną telewizją, uczniowie będą rozwijać swoje zainteresowania dziennikarskie i medialne, wykorzystując technologie informacyjno-komunikacyjne. Uczniowie będą tworzyć materiały filmowe, wiadomości, odcinki specjalne czy wywiady, promując w ten sposób szkołę w środowisku lokalnym.

• Witamy na naszej stronie

• Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.

• Dzień Babci i Dziadka

• Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta gratulujemy wspaniałych wnucząt i raz jeszcze życzymy dużo zdrowia, samych radości oraz spokoju ducha - uczniowie SP140

Występ kl. 1a dla Babć i Dziadków z okazji Ich święta.